IIFF İstanbul International Furniture Fair 2024

Ndesign Mobilya tüm dünyanın temel problemi olan küresel ısınma ve iklim değişikliği nedeniyle yetersiz kalan kaynakların verimli kullanılması adına sürdürülebilir yaklaşımlar benimseyerek yoluna devam ediyor. Yaklaşımlarda fayda zarar dengesini kurup doğaya en az zarar verilecek tercihler ilkesi ile geri dönüşümlü ve ekolojik malzeme seçimlerinin yanı sıra üretim, dağıtım ve hizmet aşamalarında sürdürülebilir politikalara katkı sağlıyor. Kaliteden ödün vermeyen güçlü yapısı ve ürün yaşam süresinin uzunluğu ile de bilinen Ndesign 2024 koleksiyonunda yüzlerce hatta bazı cinsleri binlerce yıl yaşayan zeytin ağaçlarından esinleniyor. Doğaya yakın olmanın insan genetiğine işlenmiş olmasını savunan biyofilik tasarım prensibinin benimsendiği yeni koleksiyonun lansmanını yaptığı IIFF stand tasarımı ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor. Nuh tufanının yok edici gücüne karşı direnmiş , dört mevsim yeşil kalan gümüşi tonu ile Van Gogh’u kendine hayran bırakan , birçok uygarlıkta bereket, yaşam, güç, adalet ve barışı temsil eden zeytin ağacı koleksiyona ilham veriyor . Doğal ahşap, hazeran, %100 geri dönüştürülmüş masifler ve doğal keten kumaşların kullanıldığı 2024 koleksiyonu inovatif çözümlerle konforlu bir yaşam alanını oluşturmak için teknolojinin avantajlarının kullanarak tasarlanan mekanizmalı recliner koleksiyonu ile yaşam alanlarına değer katıyor. 2020 yılında başlayan her alışverişe hediye edilen fidan projesi ile de Çanakkale’de bulunan Ndesign Hatıra Ormanı doğadan aldığını doğaya geri veriyor.

ısalone Internazionale Del Mobile 2023

18-23 Nisan tarihleri arasında, dünyanın en prestijli mobilya fuarı Salone del Mobile Milano’da Ndesign ürünleri sergilendi. Birbirinden farklı tasarımlarıyla, dünyanın her yerinden ziyaretçilerini etkilemeyi başardı. Mobilya sektöründe var olmanın 40. yılını stand tasarımına da yansıttı. Geleneksel Türk motiflerinden ilham alınarak oluşturulan motif ve trend olan organik formlar birleştirilerek; beyazın masumiyeti ile lacivertin asaleti harmanlanıp standın genelinde bir bütünlük oluşturuldu. Tasarım ve tarzıyla öne çıkan ürünler yeni aksesuar koleksiyonu ile birlikte sergilendi. Farklı tarzlardan oluşan aksesuarlar Ndesign ürünleriyle birleştirilerek göz alıcı bir konsept oluşturulup ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

IIFF İstanbul International Furniture Fair 2023

2 fuar merkezinde aynı anda gerçekleşen Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı IIFF23 24-29 ocak tarihlerinde kapılarını açtı. Dünyanın pek çok farklı ülkesinden ziyaretçi akınının yaşandığı fuarda son koleksiyonu ile Ndesign her zaman olduğu gibi büyük ilgi odağı olmayı başardı.  Bu yıl 40. Yıl coşkusunu yaşayan Ndesign 40 yıllık mobilya serüvenini stand tasarımına da yansıttı. Aksesuar koleksiyonun lansmanını yaptığı bu fuarda son trendleri yakalayan 2023 koleksiyonu büyük beğeni topladı. Ergonomi odaklı konforlu tasarımları ve hazeran gibi doğal malzemelerden oluşan mobilya gruplarıyla dikkat çekti.

ısalone Internazionale Del Mobile 2022

Ndesign, Milano’da 7-12 Haziran 2022 tarihleri arasında düzenlenen ve dünyanın en prestijli mobilya fuarı olan Salone Internazionale del Mobile’ye katılım geleneğini bu yıl da devam ettirdi. Rho Fiera Milano’da bu yıl 60.’sı gerçekleştirilen, son trendlerin belirlendiği mobilya fuarı olarak kabul edilen Salone del Mobile Milano’da özgün tasarımı ve şıklığıyla dikkat çeken Ndesign mobilyaları sergilendi. Dünya mobilya sektörünün nabzının tutulduğu fuarda Türk Mobilya Sektörünün bayrağını dalgalandırarak son koleksiyonlarını sergiledi ve büyük beğeni topladı. 

İstanbul International Furniture Fair 2022

Istanbul Tüyap Fuar merkezinde Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı olan IIFF 2022 25-31 Ocak 2022 tarihlerinde 2 yılın sonunda gerçekleşti. Ndesign Mobilya yaşanan küresel pandeminin etkisi ile meydana gelen kayıplara ve insanlarda bıraktığı izlere odaklanarak bu süreci karanlık bir tünel olarak betimleyip, tünelin sonundaki ışığı ise geleceğe ve tasarıma bir umut olarak tasvir ettiği fuar tasarımı büyük beğeni topladı.  Tüm dünyada büyük ve hızlı dönüşüm ile eğitim , iş, egzersiz gibi birçok eylemi kapsayan kaçınılmaz bir “ evde yaşam “ temasına göre tasarladığı koleksiyonunu ziyatretçilerle buluşturan Ndesign’ın doğaya dönüşün etkisi ile güvende hissettirecek yeni yaşam koleksiyonları , sıcak renk ve doku tercihleriyle mekana yeni anlamlar yükleyerek insanları iyi hissetirmeyi ilke edinen tasarımları dikkat çekti.

IMOB-International Istanbul Furniture Fair 2020 

Ndesign 21-26 Ocak 2020 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen mobilya fuarında, dikkat çeken yeni koleksiyonu ile dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerini ağırladı. Son trendleri yansıtan yenilikçi, yeni kreasyonunun lansmanını gerçekleştirdiği standı büyük beğeni topladı.

China International Furniture Fair Guangzhou 2019

NDESIGN 2019 koleksiyonunu 18-21 Mart tarihleri arasında 41. Guangzhou Uluslararası Mobilya Fuarı’nda Hall 51. C04’de ürünlerini dünya pazarıyla buluşturdu. Çin’in yanısıra aralarında ABD , Hindistan, Singapur, Tayland, Avusturalya, Japonya, Malezya gibi ülkelerden de katılımın yüksek olduğu fuarda dünya mobilya pazarlarının etkili ülkelerinden gelen 3.659 katılımcı ile kapılarını açan CIFF Guangzhou fuarı dünyanın pek çok farklı ülkesinden gelen yaklaşık 140.000 ziyaretçi tarafından gezildi.

Salone Internazionale Del Mobile 2019

Ndesign 2019 koleksiyonu ile İtalya’nın Milano kentinde 09-14 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenen ve dünyanın en prestijli mobilya fuarı olan Salone Del Mobile her yıl olduğu gibi bu yılda dünyanın en ünlü mobilya markalarıyla birlikte yerini aldı. Tasarımı ile dikkat çeken standında dünyanın pek çok farklı ülkesinden ziyaretçileri ağırladı. 

IMOB-International Istanbul Furniture Fair 2019

İMOB 15.Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı 22/27 Ocak tarihleri arasında Cnr Expo Fuar Merkezinde Hall 4-B18 standında ziyaretçilerini ağırladı . Üretici, ihracatçı ve alıcıların buluştuğu fuarda yeni koleksiyonunu sergileyen Ndesign güzel geri dönüşler aldı.

Salone Internazionale Del Mobile 2017

Ndesign, 2017 için hazırladığı yeni koleksiyonuyla İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen Salone Int. Del Mobile Fuarı’nda her yıl olduğu gibi bu yıl da yerini aldı.

Türkiye’den çok az sayıda katılımcının yer aldığı fuarda, Ndesign’ın ürünlerinin yanı sıra İtalyan tasarımcıya ait stand tasarımı da ziyaretçilerin beğenisini topladı. 2017 koleksiyonundan köşe koltuk, berjer, puf ve %100 masif ağaçtan üretilmiş masa ve sehpa takımları ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

High Point Market USA 2017 

16-20 Nisan tarihleri arasında North Carolina eyaletinin High Point kentinde gerçekleşen ve dünyadaki benzerlerinden farklı olarak kentin bir bölgesini kaplayan High Point Market, 180 binayı kaplayan 1 milyon 100 bin metrekare üzerinde 2.000 civarında katılımcı firmayı ağırlıyor. Milli katılımın gerçeleştiği Türk Pavilionunda ürünlerini sergileyen Ndesign bu fuarın  Türk mobilyasının tanıtımı adına büyük önem taşıdığını belirterek ilgiden memnuniyetini dile getirdi.